Sady příslušenství s hadicí

Sada Progression

Sada Progression

Hadice s vypínáním 9m, štěrbinová hubice, hubice na čalounění, kruhový kartáč na prach, držák příslušenství, teleskopické trubky chrom, kombinovaná hubice Combo tool, kartáč na pevné podlahy, věšák na hadici.

sada Allinace s obousměrnou komunikací

Sada Allinace s obousměrnou komunikací

Sada příslušenství Alliance obsahuje hadici Beam Alliance s obousměrnou komunikací o délce 10 m, teleskopickou trubku, kombinovanou hubici Combo Tool Alliance, kartáč na pevné podlahy Alliance, kartáč 3v1, redukci ovál, drátěný věšák na hadici

sada Alliance s regulací

Sada Alliance s regulací

Sada Ergo Grip (Alliance s regulací) obsahuje hadici 9 m s regulací výkonu na rukojeti, teleskopické trubky Alliance, kombinovanou hubici Combo Tool Alliance, kartáč na pevné podlahy Alliance, kartáč 3v1 Alliance, držák na teleskop, drátěný věšák na hadici, redukce ovál.

sada Sada příslušenství On/Off

Sada Sada příslušenství On/Off

Hadice s vypínáním a otočnou koncovkou 9m, štěrbinová hubice, hubice na čalounění, kruhový kartáč na prach, držák příslušenství, teleskopické trubky, kombinovaná hubice plast, kartáč na pevné podlahy 30 cm, věšák na hadici.

Sada RED SET – hadice s vypínáním

Sada RED SET – hadice s vypínáním

Sada RED SET je určena pro náročné zákazníky. Obsahuje hadici s vypínáním 9m, hubici na citlivé podlahy - mop, teleskopickou trubku chrom, síťku na příslušenství, věšák na hadici, miniturbo, hubici na čalounění Pet, kruhovou hubici na prach, štěrbinovou hubici, hubici na čalounění, držák příslušenství, turbo kartáč Big, plastovou kombi hubici.

Garážová sada

Garážová sada

Příslušenství vhodné na vysávání auta obsahuje hadici standard průměr 35 mm - délka 9m, štěrbinovou hubici, hubici na čalounění, kruhový kartáč na prach, držák příslušenství a plastový věšák.

sada Standard chrom

Sada Standard chrom

Sada příslušenství obsahuje hadici standard délka 9m s chromovým zakončením sací hubice (zapíná se po zasunutí do zásuvky), teleskopická trubka chrom, plastový věšák na hadici, plastová kombinovaná hubice, štěrbinová hubice, kruhový kartáč na prach, hubice na čalounění, držák příslušenství.

 


Jaroslav Valčík - prodej, montáž a sevis

Jaroslav Valčík prodej, montáže, servis centrálních vysavačů, rekuperací a shozů na prádlo

Kontakty:

Valčík Jaroslav
tř. T. Bati 3296
760 01 Zlín
tel: +420 605 218 258
e-mail: zlin@cvvalcik.cz

Vlárská 22
627 00 Brno
tel: +420 603 462 161
e-mail: brno@cvvalcik.cz

Centrální vysavače eShop CZ