Hadice

Nabízíme několik druhů vysávacích hadic a dodáváme je v různých délkách (9 až 12m). Obyčejné standardní hadice (systém se spíná pouhým vložením vysávací hadice do zásuvky), hadice s vypínáním Progression (systém se zapíná nebo vypíná na rukojeti vysávací hadice), hadice s regulací výkonu Ergo Grip nebo Alliance (na rukojeti vysávací hadice lze regulovat výkon centrálního vysavače) a nejinteligentnější typy hadic s obousměrnou komunikací Alliance (na rukojeti vysávací hadice Vás agregát informuje o stavu systému, například na potřebu vysypání prachového kanystru nebo na kontrolu systému z důvodu sníženého výkonu apod.).

Hadice s regulací výkonu Ergo Grip nebo Alliance spolupracují pouze s agregáty z typové řady BEAM Platinum a hadice s obousměrnou komunikací Alliance komunikují pouze s nejmodernějšími agregáty z typové řady BEAM Alliance.

K bezpečnému uložení slouží věšák na hadici.

K jejich ochraně a k ochraně zařízení při vysávání slouží návleky na hadice v několika barevných provedeních.

Hadice Alliance s obousměrnou komunikací

Hadice Alliance s obousměrnou komunikací

Vysávací hadice s obousměrnou komunikací hadice s vysávacím agregátem Beam Alliance. Upozorní Vás například na potřebu vysypání prachového kanystru nebo na kontrolu systému z důvodu sníženého výkonu apod. Hadice jsou dodávány v délkách 9, 10 a 12m.

Hadice s vypínáním Progression

Hadice s vypínáním Progression

Umožňuje snadné ovládání (zapnutí/vypnutí) celého vysávacího procesu na rukojeti hadice. Máte možnost kdykoliv vysávání přerušit bez toho aniž byste museli vytahovat
vysávací hadici ze zásuvky. Hadice jsou dodávány v délkách 9, 10 a 12m.

Hadice Alliance s regulací výkonu

Hadice Alliance s regulací výkonu

Umožňuje jednoduché ovládání centrálního vysavače přímo z rukojeti. Pomocí přepínače můžete regulovat výkon Vašeho centrálního vysavače BEAM Platinum.
Nízké napětí max. 12V zaručuje bezpečnou obsluhu bez rizika úrazu el. proudem. Hadice jsou dodávány v délkách 9, 10 a 12m.

Hadice standardní

Hadice standardní

je základním typem vysávacích hadic a je vhodná k většině vysávacího příslušenství.
Systém centrálního vysávání se spouští pouhým vložením hadice do vysavačové zásuvky. Hadice jsou dodávány v délkách 8, 9, 10, 11 a 12m.

Hadice smrš´tovací

Hadice smršťovací

Tam, kde je potřeba počítat s každým centimetrem volného prostoru, najde uplatnění
smršťovací hadice. V klidovém stavu zabere minimum místa a má délku 3,5m, při vysávání lze prodloužit její dosah až na 11m.

Prodlužovací díl hadice

Prodlužovací hadice je vhodná pro všechny typy hadic o průměru 35 mm. Lze použít jako prodloužení již Vaší používané hadice, přitom zůstane funkční ovládání na rukojeti. Odpadá tak nutnost zakoupení nové delší hadice. Hadice jsou dodávány v délkách 3 a 5m.

Návlek na hadici

Návlek na hadici

chrání nábytek při vysávání od možného poškození a usnadňuje manipulaci s hadicí.
Návleky jsou dodávány v délkách 9 a 10m se zipem nebo elastické.

Samonavíjecí hadice na navijáku

Samonavíjecí hadice na navijáku

jedná se o hadici bez ovládání na rukojeti o délce 11m. Lze vtáhnout jen požadovanou délku hadice, kterou zaaretujete. Po ukončení vysávání, uvolníte brzdu na navijáku a hadice se namotá zpátky na buben.


Jaroslav Valčík - prodej, montáž a sevis

Jaroslav Valčík prodej, montáže, servis centrálních vysavačů, rekuperací a shozů na prádlo

Kontakty:

Valčík Jaroslav
tř. T. Bati 3296
760 01 Zlín
tel: +420 605 218 258
e-mail: zlin@cvvalcik.cz

Vlárská 22
627 00 Brno
tel: +420 603 462 161
e-mail: brno@cvvalcik.cz

Centrální vysavače eShop CZ