Centrální vysavačeCentrální vysavače

Centrální vysavače pro byty a rodinné domy

Přáním snad každého je mít čistý a zdravý domov s minimální pracností při úklidu. Centrální vysavače jsou pro Vás zárukou vysoké kvality a účinnosti, protože využívají nejmodernější technologie pro úklid Vašeho domova.

Stačí pouhé zasunutí ultralehké hadice do vysavačové zásuvky a veškeré vysáté nečistoty mizí potrubím mimo uklízené prostory. A to bez nutnosti přenášení těžkého přístroje na elektrické šňůře, protože jednotka centrálního vysavače je umístěna v technické místnosti, kotelně nebo garáži. Tento jednoduchý ale účinný princip lze použít v bytech a rodinných domcích všech velikostí.

Centrální vysavače pro komerční prostory

Hotely, penziony - centrální vysavače BEAM patří již po dlouhá léta k základnímu vybavení hotelů i penzionů. Jejich výhody jsou v těchto typech provozů natolik přesvědčivé, že ti, kdo tento vysavač již používají si stěží dokáží představit návrat ke klasické vysávací technice. Mezi hlavní výhody patří: mobilita, jednoduchá manipulace, rozmanitost ve volbě příslušenství, schopnost vysávat jakékoliv typy povrchů včetně vody a mokrých nečistot, vysoký výkon, tichý chod, dostupnost v kterémkoli místě budovy.

Administrativní budovy - instalace centrálního vysavače znamená pro provozovatele stejné výhody jako pro majitele hotelů. Usnadní a zefektivní úklid a tím i výrazně sníží cenové náklady na provoz. Vše, co dříve provádělo několik zaměstnanců úklidové firmy s několika přenosnými vysavači, množstvím čistících prostředků, mokrými hadry a košťaty, zvládne jeden centrální vysavač s jednočlennou obsluhou.

Centrální vysavače pro průmyslové objekty

Průmyslové objekty jsou specifickým typem prostorů, které vyžadují z hlediska úklidu stoprocentně funkční a výkonný systém. Zákazníci požadují vysávání všech druhů povrchů a materiálů různých velikostí a charakterů. Centrální průmyslový systém firmy BEAM všechny tyto požadavky splňuje. Systémy realizované firmou BEAM a její spokojení zákazníci jsou toho důkazem.

Centrální vysávací systémy firmy BEAM nacházejí již řadu let uplatnění v - dílenských provozech, výrobních halách , autoservisech , vozovnách, garážích a dalších průmyslových objektech.

Pouhým zasunutím hadice do vysavačové zásuvky nebo dálkovým spuštěním systému mizí vysáté nečistoty potrubím z uklízených prostor do separační nádoby.

Servis centrálních vysavačů

Jakékoliv záruční i pozáruční opravy provádíme v krátkých termínech a stoprocentní kvalitě.

Životní prostředí

Centrální vysavače jsou vyvíjeny a vyráběny s ohledem na životní prostředí a tedy i s ohledem na zdraví a spokojenost zákazníků. Vyšší účinnost, nižší spotřeba energie - to jsou ty nejzákladnější předpoklady, pro splnění podmínek ohleduplné formy úklidu.


Jaroslav Valčík - prodej, montáž a sevis

Jaroslav Valčík prodej, montáže, servis centrálních vysavačů, rekuperací a shozů na prádlo

Kontakty:

Valčík Jaroslav
tř. T. Bati 3296
760 01 Zlín
tel: +420 605 218 258
e-mail: zlin@cvvalcik.cz

Vlárská 22
627 00 Brno
tel: +420 603 462 161
e-mail: brno@cvvalcik.cz

Centrální vysavače eShop CZ