Sací agregáty BEAM

V současnosti nejlépe technicky řešené CV firmy Elektrolux. Výkonné jednotky centrálních vysavačů mají kovové tělo, jsou vybaveny samočisticími filtry z tkaniny GoreTex. Tento materiál zachycuje nečistoty od velikosti 0,3 mikronů, je tedy pro běžné prachové částice nepropustný. Dalším plusem agregátů BEAM je jejich úspornost elektrické energie a tichý chod.

Platinum

Sací agregáty BEAM Platinum

Sací agregáty BEAM Platinum

Agregáty PLATINUM svými vlastnostmi znamenají naprostou špičku mezi centrálními vysavači v parametrech jako jsou vzduchový výkon (Airwatt), odlučivost prachových částic (Cleanstream), montáž (Atlis) nebo energetická úspora nemají v celosvětovém měřítku konkurenci. Při minimálním elektrickém příkonu mají nejvyšší možné parametry. Zcela bezúdržbový systém, špičková elektronika.

Sací agregáty BEAM Platinum

Sací agregáty BEAM Platinum SC335

Jednotka vhodná pro rodinné domy s menší podlahovou plochou.
Součástí je tlumič výfuku.
Záruka 5 let.

Sací agregáty BEAM Platinum

Sací agregáty BEAM Platinum SC385

Extra výkonná jednotka určená pro velké domy.
Součástí je tlumič výfuku.
Záruka 5 let.

Sací agregáty BEAM Platinum

Sací agregáty BEAM Platinum SC398

Jednotka s nejvyšším sacím podtlakem a velkým prachovým kanystrem pro náročné uživatele. Součástí je tlumič výfuku. Tento agregát je i ve variantě s displejem, technologií SMCS, která umožňuje přímou komunikaci obsluhy s centrální vysávací jednotkou. Vše důležité je zobrazeno na přehledném LCD panelu přímo na centrální vysávací jednotce.

Sací agregáty BEAM White

Centrální vysavač BEAM SC 385 White

Extra výkonná jednotka určená pro velké domy se sadou Progression za poloviční cenu. Součástí je tlumič výfuku. Sada Progression obsahuje hadici s vypínáním 9m, štěrbinovou hubici, hubici na čalounění, kruhový kartáč na prach, držák příslušenství, teleskopické trubky chrom, kombinovanou hubici Combo tool, kartáč na pevné podlahy, věšák na hadici. Záruka na agregát vysavače 5 let.

Alliance

Sací agregáty BEAM Alliance 625SB

Sací agregáty BEAM Alliance Fortis Plus

Tato nová kompaktní jednotka přináší optimální čistící výkon a inovativní řešení vysavače vhodného pro menší a střední rodinné domy. Zabudovaný inteligentní monitorovací systém s atraktivním modrým LED pruhem 360° je propojen s hadicí a poskytuje okamžité informace pro optimální úklid.
LCD displej Intelligent s elegantním podsvícením, úsporným režimem obrazovky a pohybovým senzorem.
Záruka na agregát 10 let.

Sací agregáty BEAM Alliance 650TB

Sací agregáty BEAM Alliance Excelence

Nový agregát Excellence je vhodný pro střední a větší domy s potřebou častého úklidu. Kompaktní jednotka v sobě kombinuje silný výkon vysavače spolu s atraktivní Smart monitorovací technologií propojenou s hadicí a poskytující kompletní informace o stavu vysavače a průběhu vysávání. LCD displej High Intelligent s elegantním podsvícením, úsporným režimem obrazovky a pohybovým senzorem. Na LCD displeji jsou zobrazeny otáčky motoru, upozornění na vyprázdnění prachového kanystru, ikona zobrazující připojenou hadici, hodiny.Záruka na agregát 10 let“

Sací agregáty BEAM Alliance 650TB

Sací agregáty BEAM Alliance Excellence plus

Nejvýkonnější jednotka Excellence plus je určená pro velké domy. Nabízí nejvyšší výkon spolu s atraktivní Smart technologií poskytující kompletní monitoring systému a zobrazení na LCD displej komunikující s hadicí.
LCD displej High Intelligent s elegantním podsvícením, úsporným režimem obrazovky a pohybovým senzorem. Na LCD displeji se zobrazují otáčky motoru, upozornění na vyprázdnění prachového kanystru, ikona zobrazující připojenou hadici, hodiny.
Záruka na agregát 10 let.

Mundo

Sací agregáty BEAM Mundo

Sací agregáty BEAM Mundo

Firma BEAM Electrolux nabízí inovovanou řadu Mundo2, 0 s vyšším výkonem, systémem ovládání ECS, vyšší účinností a tradičně velmi tichým chodem.


Jaroslav Valčík - prodej, montáž a sevis

Jaroslav Valčík prodej, montáže, servis centrálních vysavačů, rekuperací a shozů na prádlo

Kontakty:

Valčík Jaroslav
tř. T. Bati 3296
760 01 Zlín
tel: +420 605 218 258
e-mail: zlin@cvvalcik.cz

Vlárská 22
627 00 Brno
tel: +420 603 462 161
e-mail: brno@cvvalcik.cz

Centrální vysavače eShop CZ